jasmineoffeh
jasmineoffeh jasmineoffeh
  • 02-06-2021
  • Mathematics
contestada

ANSWER PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANSWER PLS class=

Respuesta :

booksdefloral booksdefloral
  • 02-06-2021

Answer:

multiply everything by 2

Step-by-step explanation:

1 cookie = 2 dollars.

2 cookies = 4 dollars

And so on... I'd just got by one cookies till the chart is full

Answer Link
mandyyyy23 mandyyyy23
  • 02-06-2021
multiply everytbing by 2!!!
Answer Link

Otras preguntas

Wild sheep certainly are interesting animals. they can exist on mountain tops, rugged mountain slopes, and in parts of deserts. their hooves are curved like a s
which best explains why state government are better able to focus on the needs of the citizens and the federal government
if a 13 ounce cereal box cost five dollars what is the unit price per ounce
what is the difference of acceleration of objects on earth versus objects in space.
-50-18 what is the answer
Elected U.S. Senators have six-year terms. True False
what was one of the medical advancements of the gupta empire
What two numbers added together give you 99.7Percent ?
Renaissance weapons were made more effective by _____. the airplane bombs gunpowder
you have 120 pieces of fabric to make a blanket. each piece of fabric is a square with a side length of 6 inches. you use as many pieces of fabric as possible t