notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP ME GRAPH THIS
Which state was the most likely destination for a passenger on the underground railroad?.
BRAINLIEST AND EXTRA POINTS! ANY FAKE ANSWERS WILL BE REPORTED! 1. Write a completely simplified rational expression that represents the exchange rate Salma wil
Which does an artboard layer allow users to create in photoshop?.
stock market Crash-These were rare before the mini-crash of March 1929. But when they did come, in the mini-crash and in the Stock Market Crash of October 1929,
WILL GIVE CROWN HELP PLS
I need the procedure and the answer
parsnips were priced at 3 pounds for $1.23 what was the price per pound? how much would 10 pounds of parsnips cost?
ABCD is a parallelograms, only find the value of Y?
Which function increases the fastest?​