Seudónimo
Seudónimo
03-05-2017
Mathematics
contestada
What's the answer to all of them
Respuesta :
HammyTheKid
HammyTheKid
03-05-2017
1) 2.5 inches
2) 5 cookies
3) 4 doughnuts
4) 4 doughnuts
5) 2.4 cookies
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 51+ )
Otras preguntas
what is the cost per unit
Is 4/9 greater than 1/3
which synonym of the word look would be most effective in the following sentence
What does the narrator allude to at the end of this sentence from Mark Twain's "The 1,000,000 Bank-Note"? "So I loved her all the more, seeing she could be so c
Which sentence is a run-on sentence? A. Most humans eat around 3 to 5 pounds of food every day. B. A blue whale eats up to 6,000 pounds of food per day, which i
i really need 8 to 10 sentences on respect im only in gr9 can u keep it simple
the sales tax in Illinois is 6.25%. about how much will a pair of jeans that has a ticket price of $48.99 cost, including sales tax?
36.8% of what number is 28.52
5. The circulatory system works with which other body system to supply the body’s cells with the nutrients they need? (1 point) • Do not choose • the digestive
Brianna fires a gun horizontally from a height of 500 m and with a muzzle velocity of 240 m/s. How fast does it travel horizontally after one second?