HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

why do we use the bathroom?
Your sister is on a strict diet, but you are trying to persuade her to try one of your freshly baked cookies using ethos pathos or logos
which term describes the soviet policy the expanded freedom of the press and allowed criticism of the communist party during the cold warA: containment B:Perest
Rhombus ADEF is inscribed into a triangle ABC so that they share angle A and the vertex E lies on the side BC . What is the length of the side of the rhombus i
What must you do before formatting a paragraph?
What types of energy transfers and energy transportations are involved in the domino chain reaction?
True or False: Banks are required to make electronically deposited funds available on the same day of the deposit
Who is the executive branch checking when the president calls a special session of congress
What is 1.5% of 120 or what number is 1.5% of 120
yo need help asap pls !!! markin da brainiest too !!!