aussie4
aussie4 aussie4
  • 01-02-2017
  • Mathematics
contestada

13 berries for $2.60 or 17 berries for 3.06?

Respuesta :

Rondizel231 Rondizel231
  • 01-02-2017
17 berries is your answer hope this helps
Answer Link
Аноним Аноним
  • 01-02-2017
13 berries for $2.60 because they each cost 2¢
Answer Link

Otras preguntas

how to change 3.25 in to 32.5
A train travels at a speed of 30 mph and travel a distance of 240 miles. How long did it take the train to complete it's journey?
Do chickens have a backbone
Three times a number plus twice another is 10, while their sum is 10, Find the numbers
When you weigh yourself, are you actually reading the support force acting on you, or are you really reading your weight?
When the body receives stimuli, which structure typically processes the stimuli?
Are pansies monocots or dicots?
When you weigh yourself, are you actually reading the support force acting on you, or are you really reading your weight?
AB←→ is perpendicular to CD←→. How many 90° angles are formed by the intersection?
a giraffe can run 32 miles per hour. what is this speed in feet per second