aganowskialyse aganowskialyse
  • 05-05-2022
  • Mathematics
contestada

picture of problem below

picture of problem below class=

Respuesta :

andrewzhang84 andrewzhang84
  • 05-05-2022

Answer:

umm soo yea first you figure out how to do the problem, second you do the problem then you get the answer

Step-by-step explanation:

ur welcome

Answer Link

Otras preguntas

Which are the reflections of shape Y?
if I had enough money I would fly (begin with had)​
What sign that an infant is beginning to understand that actions have a reactions
Rafael needs to buy plastic spoons. Brand A has a box of 36 spoons for $1.54. Brand B has a box of 48 spoons for $1.66. Find the unit price for each brand. Then
4. Simplifyyyyyyyyyyyyyyuyyyyyyyyyyyy
Where does the energy released by fission and fusion come from?
Where does the energy released by fission and fusion come from?
National press, literature, and modern Western education have played pivotal roles in fostering the development of nationalism in various societies. The nationa
Iodine-131 is used to treat a hyperactive thyroid gland. the half-life of iodine 131 is 8.02 d. If a hospital receives a 215.25 g shipment of iodine 131, how mu
for what value of k, the expression x²+kxy²+9y² becomes a perfect square​