oimateyunowork
oimateyunowork oimateyunowork
  • 03-03-2022
  • Mathematics
contestada

Answer this kina hard math question.

Answer this kina hard math question class=

Respuesta :

nnniiiccckkk
nnniiiccckkk nnniiiccckkk
  • 03-03-2022

Answer:(-5.6, -1.4)

Step-by-step explanation:

Ver imagen nnniiiccckkk
Ver imagen nnniiiccckkk
Answer Link

Otras preguntas

Jennifer works for an automaker and tests the safety performance of cars. she watches a 2,000-kilogram car crash into a wall with a force of 30,000 newtons. wha
If implemented, the southern alliance's proposed "subtreasury system" would have eased the farm debt crisis by?
As ships piled up in home ports, american commerce threatened to come to a standstill affecting the entire national economy. the cabinet grew seriously alarmed.
Sit outside in Spanish
4 pounds of oranges cost $12. what is the unit price per pound ? $ 1 per 3 pounds $ 3 per 1 pound $6 per 2 pounds $12 per 4 pounds
Miscegenation, which helped blur the racial categories after spain's conquest of the aztec empire, can be defined as?
Find the output, y, when the input, x, is -5.
How do the roles of a subsidiary general manager differ in a wholly owned subsidiary in a developed country versus a joint venture in a developing country?
_________________ prevent material from moving in or out of the brain's capillaries
How have the divison and corrdination of labor evolved at merrits bakery from its begining to today?