bagchaser605 bagchaser605
  • 01-11-2021
  • Mathematics
contestada

Every piece of chicken costs $1.00.
Create a table showing the price for up to 5 pieces
of chicken, then plot the values on the coordinate
plane.

Respuesta :

peyrae29
peyrae29 peyrae29
  • 01-11-2021

Answer:

5

Step-by-step explanation:

because if each piece of chicken is 1 dollar she would just have to multiply 1×5

Answer Link

Otras preguntas

which auto brand is currently made by the ford motor company?
Name the helping verb in the following sentence: I should go to the doctor tomorrow. Α. I B. should C. go D. tomorrow
A traveler needs to claim reimbursement for their transportation costs and payment of their per diem allowances. Which travel document would they use?
in math, what is 7 -5 ?
5 Write a word equation for the reaction between magnesium carbonate and hydrochloric acid Please help
help me please help me!!!!!!
how to treat ulcers at home​
State whether the verb jugar is used properly in the sentence below. Los chicos jugaban futbol. It is correct. It is incorrect.
how to get charmander in pokemon brilliant diamond
completing the square method sucks!!find the roots of equation by completing the square method[tex]4x {}^{2} + 3x + 5 = 0[/tex]​