QueenMia1801
QueenMia1801 QueenMia1801
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!!! I WILL GIVE BRAINIEST (NO LINKS )

PLEASE HELP I WILL GIVE BRAINIEST NO LINKS class=
PLEASE HELP I WILL GIVE BRAINIEST NO LINKS class=
PLEASE HELP I WILL GIVE BRAINIEST NO LINKS class=

Respuesta :

meghaaryal51
meghaaryal51 meghaaryal51
  • 04-06-2021

Answer:

The answer for your first question is A.

Would you mind marking it as the brainliest:)

Answer Link
simran117
simran117 simran117
  • 04-06-2021

Answer:

option c

that is the right ans

for 2nd question

Answer Link

Otras preguntas

A researcher is trying to design an experiment to measure the amount of energy a person uses during different activities. He proposes to measure heart rate as a
Donny hathaway and aretha franklin won a grammy for the song duet where is the love. true or false
what is the LCD??????????
2 1/4 pounds of chocolate cost $9.00. What is the price per pound?
Metacommunication is communication about communication.​ a. True b. False
A 16-ounce package of frozen vegetables costs $2.10. How much would you expect a 12-ounce package to cost?
__________________ love is more likely to lead to long-lasting intimate relationships when compared to ______________________ love.
I cant figure out any of these problems! I would love some help!
A landscaper earns $30 for each lawn her company mows, but she pays $210 per day in salary to her employees. If her company made more than $150 profit from mowi
________ las dos y veinte. Es Son Está Están