Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What were the effects of the Russo-Japanese War? Check all that apply. Japan was viewed as the most powerful nation in East Asia. Japan added Manchuria to its
what is the mass of 1 mole of barium acetate
what is Nunavut and what challenges has it faced recently?
What value of n solves the equation 3^n=1/81 ? A. –243 B. –27 C. –4 D. 4
Three fifths plus one half equals what
reason abstractly: the formula F= 1.8C+32 allows you to find the Fahrenheit (F) temperature for a given Celsius (C) temperature. Solve the equation for C to pro
how do you answer $9 ; 10%
5x70= 5 x_____tens = ______tens =______? Use place value to find the product.
One result of the water table reaching the surface is a lake true or false
What did many people in the North believe after the Supreme Court’s ruling in the Scott v. Sandford case?