Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

Discount Rental Cars charges a daily fee plus a mileage fee for renting its cars. Barney was charged $145.00 for 3 days and 310 miles, while Mary was charged $2
Simplify the given expression. (–3x2 – 9x + 17) – (15x2 + 20x – 4)
No ___ auxiliar de vuelo (hablar) A. Hablo B. Hablo al C. Hablo a
You are researching the national park system in the United States. Your teacher recommended that you choose and read online resources carefully. Which options b
Jayda's house is tocated at (1, 5), She can walk in a straight line to get to Cristian's house A fast-food restaurant is located at (11,0) and partitions the w
Find the volume of the pyramid. Round to the nearest tenth if necessary. Question 3 options: 15,120 ft3 5,040 ft3 15,498 ft3 5,166 ft3
write a letter about brother/sister suggest not to eat junk food​
The quotient of some number divided by 56 is 2. What is thenumber?​
5.What was an argument in Common Sense?
Simplify the expression and chose the correct answer.