BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

I’m new to this app can someone help me with this I will mark you if right
PLS HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
​Hank's pickup can travel 80 miles on 5 gallons of gas. How many gallons will​ Hank's pickup need to travel 64 ​miles?
Marriott builds a hotel for $34 million and sells it to a banking firm for $52 million. Marriott charges the banking firm 2-4 % of gross revenues to operate the
The first night in a hotel costs 40 dollars. All additional nights cost 27 dollars. How many nights did we stay at this hotel if the total bill was 148 dollars?
WILL GIVE BRAINLIEST I'm cooked. Here it is, the day of the 11th annual Motorola Marathon. I'm all prepared to scam the good folks who put on this great communi
Do you think people could breed goats to produce spider silk proteins?
Expression w/ more than 1 operation W5 Notes Can sombody pls write me guided notes over that topic for math
is y=10x-1 proportional or non proportional?
use the notes you completed during the lesson to evaluate which groups benefited from the war,and how they so