Ja12345mc2
Ja12345mc2 Ja12345mc2
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

Use the blank table to help determine the answer to the question below.

If bananas cost $0.45 each, how much will 9 bananas cost in all?

Use the blank table to help determine the answer to the question below If bananas cost 045 each how much will 9 bananas cost in all class=

Respuesta :

gpatrick62
gpatrick62 gpatrick62
  • 01-03-2021

Answer:

$4.05 for all nine bananas.

Answer Link
Ki11uaZ0ldyck
Ki11uaZ0ldyck Ki11uaZ0ldyck
  • 01-03-2021

Answer:

The total cost 9 bananas is $4.05

Answer Link

Otras preguntas

The original price of a set lunch was 30 dollars. It is now sold at a 20% discount. There is an extra discount of 10% for students. How much should a student pa
what is the angular speed w of the system immediately after the collision in terms f the sstem parameters and I
why it is important to create measurable goals.
What is the X and Y?​
____________ is a performance assessment in which companies identify which customers are leaving and measuring the rate at which they are leaving.
Please help asap!!! :(
4. My mother is so poor (A) that she cannot buy food for us (B) to get medical help for my father (C) because she will not work (D) to send me to school​
Write an equation for the function that includes the following points (2,32) and (3,64)
find the equation of the circle centre (3-2)radius 2 unit​
álgebra 1 − 0.32 + 0.18 = 0.25 − 1.95