Seudónimo Seudónimo
  • 02-11-2016
  • Mathematics
contestada

rebecca bought 1.5 pounds of grapes and paid $3.72. what was the cost per pound of grapes?

Respuesta :

vhfhvhvhvhv vhfhvhvhvhv
  • 03-11-2016
Multiply 15X372 = 5580
Answer Link

Otras preguntas

How do some people in Salem accused of witchcraft avoid being hanged ? How is this fact ironic ?
Can energy be created in mitochondria? a) True b) False.
The region in Mexico most affected by American culture is ____________.
Researchers have found that the reason nurses do not draw on research are related to
which word best describes gregor's mother reaction when she finally sees gregor? A.scared B.happy C.sad D.angry
previewing is a method used to
Which artist was the oldest of the futurists and was the teacher of severini and boccioni?
Which of the following drugs is considered a stimulant? A.special k B.marijuana C.Cocaine D.Heroin
Of these gases, which has the fastest-moving molecules (on average) at a given temperature?
which of the following statements is the best inference about this excerpt How mercifully can our great Creator treat his creatures, even in those conditions in