Seudónimo Seudónimo
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I need it..

Please help I need it class=

Respuesta :

rosygupt26
rosygupt26 rosygupt26
  • 03-02-2021

Answer:

A.

Step-by-step explanation:

To find out how much 1 lunch costs, divide 33.75/15. You get 2.25. The first graph has the only answer that says one lunch is around 2.25.

Hope it helps!

Answer Link

Otras preguntas

ELECTROLYSIS OF MOLTEN NaCl IS DONE IN A DOWNS CELL OPERATING AT 7.0 VOLTS AND 4.0X10^4A. HOW MUCH Na(s) AND Cl2(g) CAN BE PRODUCED IN 8 HOURS IN SUCH A CELL?
How many 3-digit numbers can you make such that they do not have any zero digit in any place?
Which ordered pair is the best estimate for the solution of the system of equations? y= 3/2x +6 y=1/4x -2
Find the sum of integers -72, 237, 84, 72, -184, -37
Ill give BRAINLIST PLS HELP!!!!!!!!!1. The author's central claim is that ____________________________________.A.)people should create more pedestrian-friendly
Which of the following is a benefit of a digital network? Security is enhanced. Multiple devices can be connected. Users are familiar with the software. It
.¿Cuál es la importancia del crédito para la inversión?
NEED HELPPPP RNNNNNNNN​
ABC ∆ where Angle A =90° , AB = 12 m, AC = 9 m . Find BC ?( Show all your workings )best answer will marked as brainalistdont put fake ones
The 1 kg box is sliding along a frictionless surface. It collides with and sticks to the 2 kg box. Afterward, the speed of the two boxes is:__________. A) 0 m/