erika032 erika032
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

4 quarts of organic grapes cost $20 what is the cost per quart

Respuesta :

erumbaig05
erumbaig05 erumbaig05
  • 04-01-2021
5$, since if you 5 x 4 = 20
Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00