Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

Sally swam a total distance of 3 and 1 over 2 miles during the months of November and December. If Sally only swam 1 over 4 of a mile every day, which expressio
Can someone help me with this problem???
All the knowledge and values shared by a society are a part of its _____. a.government b.social class c.culture d.economy
Which of the following is a convention of Mayan architecture? Question 19 options: Mayan pyramids were whitewashed with lime and had no glyphs on their sides. M
What is bill of right??
The term “Pangaea” was first used by Alfred Wegener. He proposed the __________ theory. A)continental shelf B)floating continent C)hyper continent D) continent
Which of the following factors contributed most to the expansion of both the Persian and Greek empires? A. Military conquest B. Religious tolerance C.
Brian ran 414 miles in 3/4 of an hour. How fast was Brian running
The process to convert seawater into freshwater s known as
Helllpppp nowww !!! Crowning