Brooklynnlaury2007
Brooklynnlaury2007 Brooklynnlaury2007
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

what is the cost of 1 pound of pears?

what is the cost of 1 pound of pears class=

Respuesta :

marianomuniz001 marianomuniz001
  • 01-12-2020

Answer:

2.8

Step-by-step explanation:

Answer Link
aliciacanohi aliciacanohi
  • 01-12-2020

Answer:

$1.75

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Digestive _______ are proteins that help break down molecules of proteins, carbohydrates, and fats.
summerize the definition of genocide
How to create a machine that can create anything without any limitations
Question4..........................
PLZZZZ HELPPPP PROBABILITY!!!
3. A line passes through the point (3,3) and is parallel to the equation y = -2/3x - 2. What's the equation of the line?
What is the answer for 9-0-5-(-20)+(-13)?
Help please, I’m confused and could you please explain the best you can do I understand? Thank you so much if you decide to help out :)
Factor the polynomial. 4m4 + 36m3 + 96m2 + 80m
What is the value of X ? Explain ( chords and arcs )