Zaza2k7
Zaza2k7 Zaza2k7
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

You want to buy some beans. An 8-ounce package costs $2.64. A 12-ounce package costs $3.84. A 26-ounce package costs $8.06. Which package is the Best Buy?

Respuesta :

pranaav924 pranaav924
  • 02-10-2020

Answer:

hjdbdbdifndudhdbd

Step-by-step explanation:

hdjrbfjrbfifbfifbfjfh

this is what you do

get a life

ty

Answer Link

Otras preguntas

The German war strategy (Schlieffen Plan) in France requiredspeed aid from the British navy superior numbers surprise attack ​
Who created this piece of art? A. Raphael B. El Greco C. Jan van Eyck D. Jacopo da Pontormo
Please help: Sampling methods like Simple random sampling, Stratified sampling etc.
what is the answer to this 5/7 of x is 1/7
what characteristics does bryophytes have?
Vous pouvez me donner le resume du livre "le diable dans l ile " de christian de montella ​
VERY VERY IMPORTANT QUESTION PLEASE SOLVE IT;(​
Choose the word that has the stress differently from that of the other words
What is: it is a frequent moving of bowel with watery stool​
A machine has three components A, B and C. The probability of A working is 7/10. If A is working, the probability of B working is 1/3 . If A is not working, the