SweetieSmat
SweetieSmat SweetieSmat
  • 02-08-2018
  • Biology
contestada

Say it costs $2.25 to ride the T. If you ride 2 times a day for the month of July how much would you spend?

Respuesta :

vunderkid
vunderkid vunderkid
  • 02-08-2018

$2.25*31*2=139.5

You will spend $139.5 on July

Answer Link

Otras preguntas

1.Los estudiantes repeten las palabras. 2.Sophie pide comida mexicana.
As of 2011 the economies of the United Kingdom, Germany, and Russia could be classified as MAINLY what?
The chief reason a person becomes a supervisor is a. motivation. b. confidence. c. work-related knowledge. d. personality
Why did American Indians trade with others? What was the main reason that Europeans traded?
Why do the countries belonging to OPEC not want to produce too much oil at one time?
What is the setting in mallam sile
Name three acids and three bases and a list an industrial or household use of each
Which of these statements best describes modern china? A) oppressive state controlled by dictatorship B) fully capitalistic economy with democratic elections C)
Which words in the sentence are the adverb clause? Parvati is going to the soccer camp so that she can improve her skills. a. Parvati is going b. to the soccer
What is the relationship between pigments and chlorophyll?