Samie0131
Samie0131 Samie0131
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

I need help with this question pls

I need help with this question pls class=

Respuesta :

201107032
201107032 201107032
  • 01-12-2020

Answer:

yes

Step-by-step explanation:

yes it is because if 6ounces is $2.10 and the more ounces you add the higher the cost

btw just copy/paste :P

Answer Link

Otras preguntas

how do you  figure out the ratio stars to squares when there are 11 squares 5 stars and two circles in the data?
what is the square root of 2500????
what materials where used to make the first gps
What is the condition in which two different alleles are expressed equally when inherited ?
______ happens at the end of telophase II.
Which two hormones are secreted from the same gland but oppose the action of one another?
How are square roots related to the area of a square ?
last week a share of stock gained a total of 1.64 points. express this gain as a mixed number in simplest form.
Traveling at 65 miles per hour, approximately how long will it take for Marcus to drive 310 miles
Which sentence contains a misplaced modifier?  A.With loud shouts and screams, the Morenos felt the arena vibrate.  B.Soon, a loud buzzer sounded, and the playe